Brązowy medal DMNSKO.

Cześć, tu ja Bartek. Własnie wróciłem z Drużynowych Mistrzostw Polski.

Pierwszy dzień nam poszedł świetnie, przegraliśmy tylko jeden bieg z YKP 1 ale ogólnie było dobrze. W sobotę startowałem w większości biegów, bo słabo wiało. Drugiego dnia wiało mocniej i  szło nam gorzej, a ja siedziałem na rezerwie i się nudziłem, bo jestem lekki. Mimo wszystko weszliśmy do finałowej 4. Niestety w pojedynku z CHKŻ porażka i została nam tylko walka o trzecie miejsce.  Wtedy trener zadecydował, że ja mam wystartować w ostatnim biegu zamiast Oli. Świetny start i  miałem przewagę  jakichś 20 metrów nad 1 z przeciwnej drużyny.Reszta drużyny też popłynęła dobrze i udało nam się zająć 3 miejsce.  Trener nazywa mnie „czarnym koniem” a naszą drużynę osło-baranami, ale to tak z przekory. Chyba jest z nas zadowolony, bo choć w osłabionym składzie (zabrakło Adasia) wywalczyliśmy miejsce na podium. Wszyscy zapracowaliśmy na ten sukces – zgrana z nas ekipa.

Pierwsze miejsce dla CHKŻ1, drugie YKP1 i trzecie YK Stal Gdynia w składzie:

kapitan: Michał Sawicki, Aleksandra Jędryczka, Jakub Storch, Kajetan Jabłoński i Bartosz Danowski.