Dobrze, ale mogę więcej!

Witam wszystkich  po kolejnych regatach !

W Pucku było nieźle, ostatecznie 3 dnia byłem dwa razy 8 i ogólnie skończyłem na 16 pozycji.

Zaraz potem wyruszyliśmy do Charzykowy na Memoriał Ottona Weilanda. I tu niespodzianka odebrałem nową łódkę od sponsora i dołączyłem do Erplast Team!  Pierwszego dnia regat była flauta, w drugim dniu tylko jeden wyścig, a w niedziele kolejne 2 wyścigi zakończyły rywalizacje. Ogółem skończyłem na 6 miejscu.  Całkiem dobrze biorąc pod uwagę, że konkurencja była bardzo silna.

W ostatni weekend byliśmy w Giżycku, nigdy wcześniej tam nie pływałem. Tym razem zabrałem się z rodzicami i naszym kempingiem. Przy okazji zabraliśmy też Szymona Buksaka, który był w komisji startowej regat, nieźle się bawiliśmy po drodze. Jestem zawiedziony moim wynikiem w tych regatach, wiec nie będę się rozpisywał na ten temat. Za to muszę przyznać, ze impreza była dobrze zorganizowana, sponsor zadbał o jedzenie i atrakcje dla zawodników, oraz fajne nagrody.

Natomiast samo zakończenie trwało zdecydowanie zbyt długo. Fajnie, że wszyscy zawodnicy otrzymali upominki, ale wyczytywanie każdego chyba nie jest najlepszym pomysłem. Każdy z nas  był już zmęczony upałem, a do domu kawał drogi.

Do zobaczenia w Kamieniu!

 

 

 

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*